Tym to ROBIMY

• Kamery

Filmujemy najnowszymi aparatami bezlusterkowymi SONY A7III i A7Sii używamy profesjonalnych, jasnych obiektywów, co pozwala na uzyskanie idealnej jakości High Definition oraz 4K i głębi obrazu znanej z produkcji telewizyjnych i kinowych. Tryb slowmotion daje imponujące efekty spowolnienia np. podczas przygotowań, oczepin, czy pleneru. Dla bezpieczeństwa danych, wszystkie nasze aparaty zapisują film jednocześnie na 2 kartach.

• Dźwięk

Najwyższą jakość dźwięku w produkcjach zapewnia zastosowanie zewnętrznych rekorderów audio marki ZOOM. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas ceremonii w kościele/USC i sali weselnej.

• Płynny ruch kamer

Stosowanie Slidera pozwala uzyskać efekt płynnej jazdy kamery po podłożu. Ujęcia z jazdy bardzo ożywiają film i wprowadzają dużo świeżości.

• Stabilizacja obrazu

Stabilizator kamery umożliwia operatorom kamery wykonywać płynne ujęcia w ruchu, tańcu, a nawet biegu.

• Ujęcia z lotu ptaka

Filmujemy dronem śluby i wesela – zdjęcia i filmy z powietrza wykonane w dniu ślubu i wesela to znakomite urozmaicenie reportażu.

• Kamera GoPro do trudnych miejsc

Ujęcia z wnętrza auta? Szalony plener. Żaden problem. Z kamerą GoPro wzbogacimy Twój reportaż ślubny o ciekawe ujęcia!

Elegancko dla WAS

Film, który realizujemy jest w eleganckim pudełku wraz ze specjalnie tworzonymi dla Was indywidualnymi okładkami nawiązującymi do uroczystości. Na nośniku nadrukowane jest zdjęcie, a tło menu to też zdjęcia. W całości tworzy to indywidualny klimat całego kompletu. Oferujemy pracę, w którą wkładamy nasze serca, pomysły, świeżość i śmiałość a przy tym jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Połączenie tego wszystkiego w jedną całość daje zdumiewające efekty!

Gwarancja dla WAS

Gwarancję wysokiego standardu naszych usług zapewnia długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność oraz pasja. Każde zlecenie jest analizowane w sposób indywidualny, a inspiracje klientów stanowią dodatkowe wyzwanie.

Kontakt do Nas

tel. 504 658 041

mail: biuro@weselnewspomnienia.pl